Wiosenalia 2021/2022

Ale się działo! Dziś, po długiej przerwie wreszcie mogliśmy cieszyć się z nadejścia wiosny. „Wiosenalia”, to nasza, szkolna tradycja na uczczenie tego dnia. Wszyscy uczniowie i nauczyciele w kolorowych przebraniach bawili się na całego. Konkursy na najlepsze przebranie za wiosnę i marzannę, łamigłówki, wspólny taniec i konkurs plastyczny na wianek i krawat, to niektóre z konkurencji. Zabawa była fantastyczna,  tak dla klas młodszych, jak i starszych.  Również niektórzy z nas mieli dwie różne skarpetki, to z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, który przypada własnie w święto wiosny. Wszyscy zapamiętamy ten dzień na długo. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się, aby było kolorowo i wesoło.

P.S.  Więcej zdjęć znajdziecie w galerii roku 2021/2022.