Kadra

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 – Bogumiła Góralewska
dyrektorsp11@sp11.olsztyn.pl;  89/526-40-71
Specjalista ds. remontów i marketingu – Anna Purzycka
marketing@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71 wew. 35, 89/526-01-16
Dyrektor finansowy – Grażyna Łukasiak
ksiegowosc@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71 wew. 40, 89/526-01-16
Kierownik gospodarczy – Anna Chodkowska
administracja@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-01-16
Sekretariat – Bogumiła Kuza
sekretariat@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71
Specjalista ds. kadr i płac – Kamila Narwojsz
gim11olsztyn505@wp.pl;
tel. 89/526-40-71 wew. 40, 89/526-01-16

 

 

LISTA NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W OLSZTYNIE

 

L.p. IMIĘ NAZWISKO PRZEDMIOT
1. Anna Leśniewska J.polski,biblioteka
2. Joanna Sudujko J.polski wychowawca kl. VII a
3. Klaudyna Mikulewicz J.niemiecki,J.angielski wychowawca kl. VI a
4. Jolanta Łukasz J.angielski
5. Emilia Wencka Chemia//biologia/fizyka/ wychowawca kl. V a
6. Anna Leszczyńska Historia/WOS/WDŻ wychowawca kl. VIII a
7.  Joanna Grabowska Okraska   Logopeda
8.  Alina Kozakiewicz  Matematyka
9. Elżbieta Okulewicz  Religia
10. Monika Kozubowska Muzyka/Edukacja muzyczna/Edukacja dla bezpieczeństwa/Technika wychowawca kl. VII b
11. Anna Tymczyk Edukacja wczesnoszkolna  wychowawca kl. I a
12. Magdalena Możdżonek nauczyciel współorganizujący/świetlica
13. Anna Jabłońska W-F
14. Sławomir Turek W-F, geografia
15.  Emilia Sobolewska   W-F / świetlica, wychowawca klasy IV b
 16.  Lucyna Kowalska  nauczyciel współorganizujący
17. Dorota Łuka Pedagog
18. Katarzyna Hatowska Psycholog
19. Monika Grocka Edukacja wczesnoszkolna/przyroda/ wychowawca kl.III a
20.  Magdalena Rukszto  Edukacja wczesnoszkolna  wychowawca kl. II b
21. Natalia Kamińska informatyka                  wychowawca kl. IV a
22. Monika Gałas Edukacja wczesnoszkolna, szachy, wychowawca kl. Ib
23. Sylwia Nawacka  Edukacja wczesnoszkolna /plastyka/ wychowawca kl. II a
24. Katarzyna Kuśmierowska Edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. III b
25. Joanna Skibko Edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. III c
26. Hanna Łukasik

Kamila Biegańska

 

nauczyciel świetlicy

 

Pracownicy obsługi:


Elżbieta Hopko
Wioletta Pisarska
Kamila Szlachetka 

 Iwona Klimek   

 Anna Lisowska
Sławomir Kosiorek