Kadra

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 – Bogumiła Góralewska
dyrektorsp11@sp11.olsztyn.pl;  89/526-40-71
Specjalista ds. remontów i marketingu – Anna Purzycka
marketing@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71 wew. 35, 89/526-01-16
Dyrektor finansowy – Grażyna Łukasiak
ksiegowosc@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71 wew. 40, 89/526-01-16
Kierownik gospodarczy – Anna Chodkowska
administracja@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-01-16
Sekretariat – Bogumiła Kuza
sekretariat@sp11.olsztyn.pl; tel. 89/526-40-71
Specjalista ds. kadr i płac – Kamila Narwojsz
gim11olsztyn505@wp.pl;
tel. 89/526-40-71 wew. 40, 89/526-01-16

 

 

LISTA NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W OLSZTYNIE

 

L.p. IMIĘ NAZWISKO PRZEDMIOT
1. Anna Leśniewska J.polski,biblioteka
2. Joanna Sudujko J.polski wychowawca kl. VI a
3. Klaudyna Mikulewicz J.niemiecki,J.angielski wychowawca kl. V a
4. Jolanta Łukasz J.angielski
5. Emilia Wencka Chemia/Przyroda/biologia/fizyka/ wychowawca kl. IV a
6. Anna Leszczyńska Historia/WOS/WDŻ wychowawca kl. VII a
7.  Danuta Hanowska  Geografia
8.  Alina Kozakiewicz  Matematyka
9.  Sylwia Nawacka  Plastyka
10. Monika Kozubowska Muzyka/Edukacja muzyczna/Edukacja dla bezpieczeństwa/Technika wychowawca kl. VI b
11. Mateusz Piechalak Religia
12. Elżbieta Okulewicz Religia
13. Anna Jabłońska W-F
14. Sławomir Turek W-F
15.  Emilia Sobolewska   W-F / świetlica
 16.  Lucyna Kowalska  nauczyciel współorganizujący
17. Dorota Łuka Pedagog
18. Katarzyna Hatowska Psycholog
19. Monika Grocka Edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca kl.II a
20.  Magdalena Rukszto  Edukacja wczesnoszkolna  wychowawca kl. I b
24. Natalia Kamińska Edukacja wczesnoszkolna /informatyka                  wychowawca kl. III a
21. Monika Gałas Edukacja wczesnoszkolna, szachy, wychowawca kl. III b
22. Sylwia Nawacka  Edukacja wczesnoszkolna  wychowawca kl. I a
23 Katarzyna Kuśmierowska Edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. II b
24. Joanna Skibko Edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. II c
 25. Joanna Grabowska Okraska  Logopeda

 

Pracownicy obsługi:


Elżbieta Hopko
Wioletta Pisarska
Kamila Szlachetka                                                                                                                                                  Iwona Klimek                                                                                                                                                          Anna Lisowska
Sławomir Kosiorek