O projekcie

Projekt pt.” „Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” realizowany w okresie 07.2021-06.2022 r., przez Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne „Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG-WARM w Olsztynie – organ prowadzący Szkołę Podstawową nr 11 w Olsztynie  w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Edukacyjno-Oświatowym „Erudycja” w Olsztynie. Projekt obejmie wsparciem 194 uczniów SP11 oraz 15 nauczycieli  zatrudnionych w tej szkole. Projekt przewiduje wyposażenie pracowni przedmiotowej: przyrodniczo-biologiczno-chemicznej. Wsparciem zostaną objęci nauczyciele, przez zorganizowanie im szkoleń oraz poprawę ich warsztatu pracy (zakup wyposażenia). Prowadzone będą dla uczniów zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w zakresie nauk przyrodniczych oraz matematyki oraz rozwijające zainteresowania z nauk przyrodniczych oraz koła zainteresowań z kompetencji cyfrowych w zakresie programowania. Jako uzupełnienie działań zorganizowane zostaną dwa wyjazdy edukacyjne. Zorganizowane będą warsztaty z bezpieczeństwa w sieci skierowane do 95 % uczniów SP11. Wszystkie działania w projekcie zostaną podsumowane podczas festiwalu nauki zorganizowanego na terenie Szkoły. Projekt posłuży również     do propagowania nauk ścisłych oraz aktywnych form edukacji.

Wartość projektu – 389 153,36 zł

Wkład Funduszy Europejskich – 330 780,35 zł

Harmonogram zajęć projektowych (1)

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Załącznik Nr 1 do Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa do Projektu

Załącznik Nr 2 do Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa

Załącznik Nr 3 do Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa do Projektu

zapytanie o cenę 1

zapytanie o cenę 2

regulamin wycieczki_Stegna Warsztaty_

Zadanie 5_harmonogram_akt 180522

Dzień nauki harmonogram

Zakończenie obozu

I przyszedł czas na ostatni dzień obozu… Obozu programistycznego pełnego wrażeń, niezapomnianych zabaw, uśmiechu i tego co najważniejsze – nowych przyjaźni Obóz zakończyliśmy wycieczką do Jantaru, zwiedzaniem mini zoo i zadaniem wyzwaniem na koniec dnia. Jutro śniadanie i… powrót do Olsztyna , do ukochanych rodziców Opiekunowie są dumni ze swoich podopiecznych,którzy spisali się na medal Serdecznie dziękujemy firmie Giganci Programowania za profesjonalne zorganizowanie atrakcji dla uczestników obozu.

Obóz – Dzień 5

Na obozie nie ma czasu na nudę 😃 Nawet ciemne chmury nie staną nam na przeszkodzie 💪👍 Dziś było programowanie, parada kłamców, w której to w rolę zaszczytnych ekspertów wcielili się opiekunowie obozu 😉😅, gry na świeżym powietrzu, pogoń za czasem oraz planszówki. Każda z aktywności sprawiła nam ogromną radość. Programiści mają skończony efekt rzeczowy ich pracy! Już wkrótce podzielimy się szczegółami 🎁

Obóz-Dzień 4

Malbork,zamek, zajęcia z programowania, wirtualny świat gier komputerowych to dzisiejsze atrakcje naszych programistów. Pięknym zwieńczeniem dnia był spacer nad morzem i możliwość obserwowania zachodu słońca 🌅

Od 23-29 maja  nasi programiści uczestniczący w projekcje unijnym „Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” rozpoczęli swój obóz. Zameldowaliśmy się w ośrodku w miejscowości Stegna. Korzystając z pięknej pogody spędziliśmy popołudnie nad morzem. Już od jutra czekają nas zajęcia z programowania, na które czekamy z niecierpliwością 🙂💻

Dzisiejszy dzień naszych obozowiczów to był dzień pełen wrażeń. Były zajęcia z programowania, paintball, zabawa z kolorowymi proszkami, gra wieloosobowa Capture The falg – zdobądź flagę a na koniec dnia – ponownie zajęcia z programowania. Zgodnie z założeniem, że w zdrowym ciele zdrowy duch dbamy o ciało i duszę naszych programistów zapewniając im szereg ciekawych atrakcji 🙂👍

Podczas ferii odbyło się zimowisko projektowe pod hasłem „Ziemia nasza planeta”. Poniżej  relacja z zajęć projektowych zrealizowanych w ramach projektu „Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

Fotorelacja z zajęć projektowych: