Tydzień życzliwości

Za nami tydzień życzliwości. Uczniowie  codziennie mieli do wykonania inne zadanie związane z życzliwością.  Mogli wysłać miłą wiadomość do nauczycieli i pracowników szkoły. Przy wejściu znajdowały się plakaty z napisem „Zatrzymaj się kolego, napisz coś miłego ” . Dzieciaki  chętnie pisały miłe słowa, pozdrowienia dla kolegów i koleżanek. Odbył się również konkurs na najbardziej życzliwą klasę ( wymienienie jak najwięcej życzliwych zwrotów, słów). Okazało się że bezkonkurencyjna była klasa III A oraz klasa VII B. Na szkolnym korytarzu wyrosło drzewo życzliwości składające się z miłych słów. W ostatni dzień tygodnia życzliwości uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy ubrali się na żółto, bo jest to  kolor  życzliwości oraz otrzymali słodki upominek z życzliwym słowem. Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz pracownikom za zaangażowanie  we wspólną  zabawę. Pedagog, psycholog oraz Samorząd uczniowski.