Święto szkoły i ślubowanie klas pierwszych

Jak co roku,  w październiku obchodzimy  święto szkoły. Zbiega się ono z urodzinami naszego patrona Hieronima Skurpskiego,   Dniem Edukacji Narodowej i ślubowaniem klas pierwszych. Tym razem również  nie zabrakło pięknych chwil podczas uroczystego apelu. Pierwszaki rozpoczęły uroczystość podniosłym polonezem, by potem ślubować, że będą godnymi reprezentantami naszej szkoły. Rodzice nie kryli wzruszenia. Ale też nauczyciele, którzy otrzymali nagrody specjalne dyrektora byli mile zaskoczeni i wzruszeni. Nagrodę Hieronimusa  otrzymała pani Anna Leszczyńska. Po rozstrzygnięciu konkursu plastycznego ” Mój nauczyciel” I miejsce zajęła Wiktoria Płaza z klasy 5 a. Reprezentacja klasy VI a złożyła kwiaty i zapaliła znicz na grobie patrona, na znak, że pamiętamy.