Święto Szkoły i Pasowanie Klas I

Dzień Edukacji Narodowej w SP 11 rozpoczęli nasi najmłodsi uczniowie pięknie zatańczonym polonezem. Po życzeniach Pani Dyrektor w kierunku nauczycieli, administracji i uczniów odbyło się uroczyste ślubowanie klas I. Głos zabrał również Samorząd Uczniowski, który złożył najszczersze podziękowania i życzenia nauczycielom. Nie obyło się również bez szczególnych nagród przyznanych nauczycielom w kategoriach takich jak: „Oaza spokoju”, „Mistrzyni ciętej riposty”, „Debiutant roku” czy „Szykowny nauczyciel”. W trakcie uroczystości przyznano także nagrody uczniom biorącym udział w konkursie na logo Erasmus +. Nauczyciele oraz pracownicy administracji otrzymali specjalne wyróżnienia za szczególne osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju szkoły. Szczególną nagrodę – „Hieronimusa” otrzymała Pani Emilia Wencka ucząca w naszej szkole chemii, fizyki oraz biologii. Po wręczeniu wszystkich nagród nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas I-III, podczas której zaprezentowane zostały talenty muzyczne i taneczne.