Projekt Erasmus+ w naszej szkole!

Chcielibyśmy poinformować, że w naszej szkole realizowany jest projekt Erasmus+ ,,Being virtuous in a virtual world” – ,,Jak stać się wirtuozem w wirtualnym świecie”. Dzięki współpracy szkół z Polski, Włoch, Grecji i Portugali nasi uczniowie będą świadomie korzystać z Internetu i mediów społecznościowych. Udział w projekcie gwarantuje doskonalenie umiejętności językowych, zrozumienie i poszanowanie różnorodności kulturowej, wyrażanie własnej kreatywności bez krzywdzenia innych. Projekt to też wyjazdy naszych uczniów do krajów partnerskich, poznanie kultury i zwyczajów panujących w innych krajach. Planowane wyjazdy: 16-22.10 Portugalia, 11-17.12 Grecja, 12-18.02 Włochy i wizyta w Polsce-7-13.05.