Klasa 1B- tydzień pełen atrakcji 😀

W klasie 1 B w ostatnim czasie działo się dość sporo. Przy poznawaniu literek towarzyszą nam różne aktywności. Na przykładzie literki „o” własnoręcznie przyrzadzalismy sałatkę z ogórka, tak zwaną mizerię. Chodzą słuchy,że wyszla nam bardzo dobra 🙂 W środę mieliśmy przyjemność wraz z Fundacją Leśne Drzewice poznawać zakamarki Lasu Miejskiego. Leśna Banda dowiedziała się, jakie rośliny leśne są jadalne, która z nich jest antidotum na oparzenia, na przykład pokrzywa. Okazało się również,że śniadanie zjedzone na łonie natury smakuje najlepiej ❤️W czwartek odwiedził nas Strażnik Miejski, który opowiedział o bezpieczeństwie w drodze do szkoły i do domu. Klasa 1B wykazała się bardzo dużym zasobem wiedzy na ten temat.PPozostałechwile spędzaliśmy na nauce, zabawach, przygotowaniach do ważnego dnia, jakim jest Pasowanie na Ucznia Klasy I.