FINAŁ WOŚP w SP 11

Za nami kolejna niezapomniana  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: licytacje, koncerty, kiermasze, pokazy artystyczne i sportowe- wszystko to dzięki współpracy ludzi o wielkich sercach. Ludzi, którzy swe dobro przekazują dalej! Byli z nami Paweł Ejzenberg i Stashka- artyści, którzy zbudowali wspaniałą atmosferę i  rozruszali publikę, by na kweście, którą po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was, serca były otwarte, a datki dla dzieciaków hojne! Także fanty na kiermaszu różności cieszyły się ogromną popularnością, każdy, wspierając WOŚP, znalazł coś dla siebie. Po rozgrzewce zapaśniczej, wszyscy posilali się w bufecie, gdzie staropolskim zwyczajem podano grochówkę i słynny już bigos a dla odmiany hot dogi i orzeźwiającą domową lemoniadę. Przy stoisku z ciastami tłumy osładzały sobie życie, delektując się wypiekami uczniów i rodziców, którym bliska jest idea wzajemnej pomocy. Jak ratować ludzkie życie, uczył nasz absolwent Paweł Sior, gdyż wiemy, że warto znać zasady udzielania pierwszej pomocy! A żebyśmy byli  kolorowi nie zabrakło stoisk z malowaniem twarzy, kolorowymi włosami, paznokciami, koralikami oraz balonami- te dodawały nam lekkości w te piękne wspólne godziny od nas dla dzieci!

Dziękujemy, że byliście z nami!