Festiwal Nauki

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki kończący projekt unijny „Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” realizowany w okresie 07.2021 – 06.2022r. przez Stowarzyszenie Oświatowo – Edukacyjne „Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG-WARM w Olsztynie – organ prowadzący Szkołę Podstawową nr 11 w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Edukacyjno – Oświatowym „Erudycja” w Olsztynie. Każdy uczeń naszej szkoły mógł zobaczyć i wykonać eksperymenty, zadania jakie wykonywali na swoich zajęciach uczestnicy projektu. Po pokazach w klasach uczniowie mieli szansę zobaczyć pokazy eksperymentalne, które odbyły się na sali gimnastycznej. Przekonali się, że nauka może być zabawą, a zabawa – nauką!              Również został rozstrzygnięty konkurs plastyczny  „Nasza ziemia, nasza przyszłość”.  W klasach 1-3 I miejsce zajęła Małgorzata Zmitrowicz kl. 1b, II miejsce Wiktoria Fetke kl. 1b i  III miejsce Henryk Pasek kl. 1b. W starszych rocznikach I miejsce Miłosz Amlicki kl. 4b, Weronika Pasławska kl. 7a, III miejsce Natasza Szymkun kl. 5a oraz wyróżnienie dla Marysi Hojszyk z klasy 5a. Serdecznie gratulujemy!!!