Egzamin na kartę rowerową

Dziś uczniowie klas 4a i 5a zdawali egzamin na kartę rowerową. Wszyscy byli bardzo przejęci, ale uśmiechnięci. Nad poprawnym przebiegiem akcji czuwało dwóch strażników miejskich: Pan Robert Koczkodan i Dawid Brodka, którym serdecznie dziękuję. Po zdanym egzaminie wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty i słodką niespodziankę – lody z „Cukierni Złoty Klucz”. Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się dziś do dziecięcych uśmiechów : Grzegorzowi  Sadolewskiemu ” Lorenz”,  Henrykowi Sondowskiemu i Szymonowi Sondowskiemu „Cukiernia Złoty Klucz”, Jarosławowi  Sielskiemu, prezesowi KMM Logistics Service, firmom „Kolarzyk Sport” „Jednoślad”, Mega-Pack, Centrum Rowerowe Olsztyn,  Media Expert,  Książnica Polska i Wydawnictwo „Znak”, Szkolnemu  Schronisku  Młodzieżowemu oraz Cosinus Olsztyn. Świeżo upieczonym  rowerzystom życzę szerokiej i bezpiecznej drogi!!!