Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice,

w związku z ogłoszonymi w dniu dzisiejszym nowymi zasadami funkcjonowania szkół i placówek zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , informuje, że w dniach 26.10. – 8.11.2020r., uczniowie klas IV-VII przechodzą na nauczanie zdalne. Oznacza to,  że uczniowie tych klas będą uczyć się według dotychczasowego planu lekcji za pomocą komunikatora Microsoft Teams, dzięki któremu nauczyciele będą prowadzić lekcje zdalnie. Pełen instruktarz logowania i korzystania z komunikatora przekazała Państwu nasza Pani Administrator Mc Teams uwzględniając również Państwa dostęp do komunikatora. Podczas nauczania zdalnego uczniowie powinni posiadać zeszyty, podręczniki, ćwiczenia i przybory niezbędne do pracy podczas lekcji zdalnej tak jak to odbywa się w warunkach szkolnych. W przypadku, gdy uczeń nie dołączy do lekcji nie podając przyczyn (brak internetu, brak komputera lub innego nośnika, brak możliwości udziału w lekcji w określonym czasie z powodu podziału jednego komputera na rodzeństwo wspólnie z nim zamieszkujące, inne przyczyny) swojej nieobecności wychowawcy lub nauczycielowi, wówczas będzie miał wpisaną nieobecność podczas zajęć do dziennika elektronicznego.

Uczniowie klas I – III odbywają naukę w szkole bez zmian. Świetlica również funkcjonuje na dotychczasowych zasadach.

Przypominam również, że wprowadzony został zakaz wychodzenia z domu dzieci i młodzieży do lat 16 w godzinach 8:00 – 16:00 bez opieki rodziców lub opiekunów.

Z wyrazami szacunku,

Bogumiła Góralewska