Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dziś zabrzmiał ostatni dzwonek.  Kolejny rok za nami.  Na uroczystym apelu, w podniosłej atmosferze odbyła się  ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. To do nich były skierowane słowa pożegnania, łzy wzruszenia  i wyśpiewane życzenia. Podziękowania za ośmioletnią naukę, trud i zaangażowanie oraz opiekę, w imieniu absolwentów złożyła Aleksandra Bogdanowicz, a  uczennica klasy 7 A – Wiktoria Płaza  pożegnała absolwentów w imieniu całej społeczności szkolnej.  Momentem długo wyczekiwanym przez wszystkich uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.   Najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym uzyskał Julian Jarząbek z klasy 4a – 5,75, Dorota Beczyńska z klasy 4a – 5, 67, Miłosz Amlicki z klasy 4b – 5,67 oraz Dawid Roguski z klasy 5a – 5,62.  Podziękowania i gratulacje zostały również złożone rodzicom.  Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas wypoczynku. Życzymy wszystkim uczniom fantastycznych i bezpiecznych  przygód w letnim słońcu, a absolwentom  powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/23 w wybranych szkołach.

Po więcej fotek zapraszamy do galerii – Rok szkolny 2021/2022.