Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać,           że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.”

22 czerwca odleciały w świat nasze wspaniałe motyle- trzecioklasiści , którzy przez trzy lata rozwijali skrzydła w  naszej szkole na uroczystym zakończeniu roku szkolnego pożegnali mury jedenastki a przede wszystkim swoich wychowawców słowami piosenki: „Ostatni raz z moją klasą, już pożegnać czas mych przyjaciół. Dzisiaj każdy ma swój dorosły świat…”.  Łzy leciały jak grochy, konfetti strzelało, a na twarzach malowała się duma.

Tego dnia wszystkie szkolne gąsienice i motyle odebrały statuetki i nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w nauce, sztuce muzycznej, teatralnej , plastycznej oraz w sporcie i ze świadectwem w garści przywitały bezpieczne wakacje.

Zapraszamy do galerii.