Święto Szkoły

Święto Szkoły w tym roku przypadło 19 października. Nakładają się na nie urodziny naszego patrona Hieronima Skurpskiego, Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych. W tym dniu wszyscy uczniowie wzięli udział w uroczystym apelu. Pani prezes stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego „Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG-WARM , Nelly Elżbieta Antosz przybliżyła postać naszego patrona ciepłymi słowami, a uczniowie wraz z opiekunem złożyli kwiaty na jego grobie i zapalili znicze. Kilku nauczycieli otrzymało szczególne podziękowanie za trud i zaangażowanie w kształcenie młodego pokolenia. Jednak, to nasi najmłodsi uczniowie szczególnie zapamiętają ten dzień, gdyż po raz pierwszy złożyli ślubowanie, by zostać prawowitym członkiem naszej społeczności uczniowskiej. Pani dyrektor Bogumiła Góralewska dokonała ceremonii pasowania i życzyła uczniom samych pomyślności . Mogliśmy się wzruszyć podczas występu „Za wolność waszą i naszą”, który zaprezentowały dzieci pod kierownictwem p. Joanny Sudujko i Moniki Kozubowskiej.

Zapraszamy do galerii 2018/2019