Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4.10.2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają.” Jest to symboliczny dzień. Uczniowie,którzy w trakcie wakacji zapomnieli tabliczkę mnożenia mają okazję do nadrobienia zaległości, a dorośli mogą popisać się przed dziećmi znajomością trudnych przypadków. My zaczęliśmy akcję od własnego podwórka, czyli już w SP 11, a następnie wyszliśmy poza mury szkoły, aby sprawdzić czy mieszkańcy Olsztyna także znają tabliczkę mnożenia. Odwiedziliśmy również pana Marcina Kuchcińskiego – wicemarszałka województwa warmińsko -mazurskiego, który wykazał się biegłą znajomością tabliczki mnożenia. Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie serdecznie dziękujemy i GRATULUJEMY, bo naprawdę nie było łatwo.

Szkolny koordynator

Alina Kozakiewicz