Sukcesy naszych uczniów.

Z przyjemnością informujemy, że Noemi Stachelek- uczennica klasy 4a oraz Bruno Koczkodan- uczeń klasy 7a, zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu InstaLogik. InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP organizowany przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. Z jakimi zadaniami zmagali się uczniowie w tegorocznej edycji konkursu można sprawdzić na stronie https://instalogik.pl/?page=custom&content=zadania_4_edycja

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu, który odbędzie się 10 grudnia. 💪🙂