Sportbonus dzieciom

Drodzy Rodzice

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Sportbonus Dzieciom” pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego  organizowanej przez  Fundację Kibica. Możemy pozyskać  środki  finansowe na bieżące działania zajęć sportowych dla naszych dzieci oraz sprzęt sportowy i wyjazdy na zimowiska. Jest to niepowtarzalna szansa, dzięki  której zajęcia  staną się ciekawsze i bardziej urozmaicone. Sportbonus Dzieciom to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu wspierająca aktywność sportową dzieci w szkołach.

Zapraszamy wszystkich rodziców do głosowania na naszą szkołę , aby w ten sposób wspierać swoje dziecko. To nic nie kosztuje. Wystarczy tylko wejść na stronę www.sportbonus.pl , wybrać naszą szkołę Sp 11 im H. Skurpskiego w Olsztynie i zagłosować. Serdecznie dziękujemy!

Sportbonus dzieciom