„Wytwórnia drobiazgów” to zajęcia z rękodzieła dla uczniów z klas II-III. Prowadzi je Pani Monika Grocka , w poniedziałki , w godzinach – 12.30-13.30 , sala numer 27.  W „Wytwórni drobiazgów” powstają małe  ale tez i wielkie drobiazgi wytworzone przez uczniów . Doceniamy nie efekt a włożony wysiłek dlatego w „Wytwórni drobiazgów” powstają same cuda 🙂

 

Uczniowie z rękodzieła sprawdzali dziś w praktyce nowy przepis na masę sensoryczną. Masa jest bardzo przyjemna w dotyku i ładnie pachnie a żeby ją wykonać trzeba połączyć tylko dwa składniki : odżywkę do włosów i mąkę ziemniaczaną .Zachęcamy do zabawy w domu.

 

 

Grupa uczniów z rękodzieła na zajęciach stworzyła dekoracyjne wazoniki z zawieszkami .Efekt skrupulatnej i wymagającej precyzji pracy bardzo spodobał się dzieciom!

 

Słońce i księżyc – praca plastyczna wykonana na rękodziele w naszej „Wytwórni drobiazgów” !

 

W Wytwórni drobiazgów powstały jesienne lampiony .Na jednych zajęciach uczniowie malowali słoiki a na drugich tworzyli jesieną kompozycje wokół lampionów. Powstały małe jesienne arcydzieła 🙂

„Wytwórnia drobiazgów” już prężnie pracuje! Na rękodziele w tym tygodniu uczniowie tworzyli piękne, jesienne kompozycje . Powstały jesienne drzewka oraz leśne zwierzęta . Są jeszcze miejsca – zapraszamy chętnych uczniów z klas II-III . Zajęcia w poniedziałki – od 12.30-13.30 ,sala nr 27 , prowadząca – Monika Grocka.