Projekt „Czy wiesz co czujesz” -dzień życzliwości

Walentynki to dzień kiedy zakochani wyznają sobie uczucia, obdarzają upominkami. Uczniowie klasy IA w tym dniu obchodzili Klasowy Dzień Życzliwości. Wzajemnie obdarowaliśmy się miłymi zwrotami, które zapisaliśmy na naszych plecach. W ten sposób każdy miał indywidualną walentynkę ze słowami pełnymi optymizmu i radości. Potem napisaliśmy, narysowaliśmy za co lubię siebie- sprawiło nam to trochę trudności, ponieważ nie jest łatwo mówić o sobie, ale daliśmy radę 🙂 Na koniec dnia dowiedzieliśmy się,że razem z klasą IIB zajęliśmy I miejsce w szkolnym konkursie na najbardziej czerwoną klasę.
Uczniowie klasy IIA – walentynki spędzili w Galerii Sztuki BWA i tam mieli zajęcia pokazujące jakie emocje kryją się w sztuce. W klasie IIIA uczniowie stworzyli klasowe serce – wspólną pracę łączącą grupę. Klasa II B pięknie przystroiła swoją klasę i wykonała harmonijkowe ozdoby . Pierwszaki z IC i IB też bawili się w tym wyjątkowym dniu i spędzali czas na klasowej integracji.

Dzień życzliwości to również wydarzenie realizowanego przez naszą szkołę projektu eTwinning „Czy wiesz co czujesz?”