Klasa 2b-! Dzień Dziecka.

Ach cóż to był za dzień pełen wrażeń! Uczniowie kl.IIb z okazji Dnia Dziecka wybrali się na Dziką Wyprawę do lasu… Atrakcji nie było końca, swoją przygodę rozpoczęli od warsztatów ogniowych i nauki krzesania ognia, następnie ćwiczyli swoją uważność w lesie, obserwowali przez lornetki ptactwo, nasłuchiwali ich odgłosów, uczyli się rozróżniać dźwięki przyrody, lupa przydała się do oględzin dzikich roślin, degustacja jadalnych roślinności okazało się być pyszna i w dodatku zdrowa! Uczniowie dowiedzieli się też jakich roślin nie można zrywać pod żadnym pozorem! Były też roślinne tatuaże, wdrapywanie się po linie, zdobywanie szczytów i stromych skarp, budowanie szałasów, odpoczynek na hamakach oraz degustacja zrywanej pokrzywy oraz pesto roślinnego. Zabawy w lesie, zagadki do rozwiązania i odnalezienia oraz wysłuchania… Dzień aktywny radosny i niezapomniany!