Klasa 1a- pożegnanie z Leśną Bandą.

Ta osłona Leśnej Bandy była inna niż wszystkie, to właśnie na dzisiejszym spotkaniu pierwszaki z klasy 1A sprawdzali ile zapamiętali z poprzednich spotkań, a każde zadanie wykonywali samodzielnie 🤩💪 Były samodzielnie zbudowane szałasy zgodnie z kierunkami geograficznymi, samodzielnie zbudowane konstrukcje niezbędne do zaprzenia ziołowego naparu. Jak napiszemy, że uczniowie sami przynieśli jadalne rośliny znalezione w lesie i rozpalili krzesiwem aż 4 ogniska to zapewne nam nie uwierzycie,ale tak właśnie było! 😀🥳 Napary smakowały wyśmienicie, buzie i dłonie wysmarowane sądzą były dowodem, że już nic nie jest nam straszne. Drzewica Gabi, pani Monika i pani Dorota z taką ekipą czuły się bezpiecznie! Ahoj przygdo!!! Teraz mamy odznaki członków Leśnej Bandy – nic nie jest dla nas za trudne i niemożliwe 🤩🥰