KIERMASZ DLA WOJTUSIA

Kochani!!!!
Jako szkoła chcemy przyłączyć się do wsparcia małego Wojtusia chorującego na siatkówczaka-nowotwór gałki ocznej . W środę, 14 listopada organizujemy w szkole kiermasz ciast i pchli targ dla naszych uczniów, pracowników, rodziców !!! Liczy się każda złotówka !!! Zebrane pieniążki wpłacimy na konto zbiórki . Pomogliśmy Michalince , z Państwa wsparciem pomożemy i Wojtusiowi !!! Wiemy,że ofiarność Państwa i mobilizacja mogą góry przenosić ! Chętni Rodzice,którzy chcą poprzez upieczenie ciasta przyczynić się do wsparcia Wojtusia niech kontaktują się z wychowawcami , drobiazgi na pchli targ można zanosić do świetlic szkolnych . Dzisiaj Wojtuś potrzebuje naszej pomocy i dobrych serc przyjaciół naszej szkoły ! Do zobaczenia w środę na kiermaszu !
P.S Szykujemy niespodziankę , kto ciekaw – niech przybywa !

https://olsztyn.tvp.pl/39843405/trwa-walka-z-czasem-potrzebne-pieniadze-na-operacje-wojtka?fbclid=IwAR3LZaY_GturcbME3BulIvb4vbRqpUBkWuoDMEHbt2C5-XnxXT9-AHkqjQA