Erasmus+, wyjazd na Sycylię .

W dniach 11-18.02.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami w ramach działań programu Erasmus+ pojechali na Sycylię . Hasłem przewodnim projektu jest poznanie zawodów i możliwości zatrudnienia w państwach uczestniczących w projekcie , tj. Włoch, Holandii, Niemiec i Polski . Uczniowie mieli szansę zwiedzić rafinerię w miejscowości Gela , w której to w niedługim czasie odbędzie się wytwarzanie paliwa metodami bio . Podczas zajęć młodzież wymieniała się doświadczeniami, pokazywane były filmy nagrane przez uczniów dotyczące ich miejscowości , odbył się konkurs na logo projektu , uczniowie przeprowadzali wywiady w programie Plotagon. Oprócz zdobywania wiedzy gospodarze pokazali nam uroki, zabytki i ciekawe miejsca w swoim kraju . Z wielką niecierpliwością czekamy na dalsze działania i aktywności programu Erasmus+ ! Więcej zdjęć w galerii, zapraszamy!!!