Erasmus+ , wizyta w Holandii.

Design your future, czyli wizyta grupy Erasmus+ Holandii.W dniach od 5 do 11 listopada br. Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedzili kolejne państwo europejskie współpracujące z naszą szkołą w ramach programu Erasmus+.  Hasłem przewodnim wyjazdu było: Design your future – kreowanie swojej przyszłości. W trakcie pobytu w Holandii młodzież odwiedziła wiele ciekawych miejsc, np. Pałac Pokoju w Den Haag, port Futureland w Rotterdamie, zwiedzili Uniwersytet Techniczny w Delft, a także jedno z największych i najciekawszych muzeów w Europie – Rijksmuseum w Amsterdamie. W trakcie pobytu w holenderskiej szkole uczniowie podzieleni na grupy, składające się z przedstawicieli każdego z współpracujących państw tworzyli prezentacje multimedialne o najciekawszych zakładach pracy w swoim kraju, które zwiedzili w ramach projektu Erasmus+. Po skończonej pracy uczniowie opowiadali swoim rówieśnikom o możliwościach, jakie daje lokalny rynek pracy każdego kraju młodym i zdolnym europejczykom.To był naprawdę ciekawy i pouczający wyjazd! Więcej zdjęć w zakładce galeria 2018/2019, ZAPRASZAMY!